Rover

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Rover 45 ) Problem ze skrzynią biegów. Zablokowała się..



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( Rover 45 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daguss

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sanok
Posiadane auto: Rover 45 silnik 1,4 rok 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 16:48
Temat postu:

Problem ze skrzynią biegów. Zablokowała się..


Witam. Być może był już taki temat ale nigdzie nie mogę go znaleść dlatego tworze nowy. Jako że jestem "nemo" co do aut mam do Was pytanie. Otóż ostatnio miałam taką sytuacje której wolałabym żeby mi się nie powtórzyła. Jechałam samochodem po czym zobaczyłam znajomych i chciałam do nich zawrócić. Więc wciskam sprzegło, bieg wsteczny i cofam. Gdy chciałam włączyć jedynke-koniec nie pójdzie. Zablokowało mi się na wstecznym i nie mogłam rzucić żadnego innego biegu. Nie wspomne już o tym że to był środek ulicy gdzię auta nie mogły przejechać Confused ale mniejsza z tym. Zadzwoniłam po znajomego udało mu się wycofać, coś się posiłował i dojechałam na najbliższy parking, po czym znowu musiałam cofnąć aby zaparkować i zrobiło sie to samo. Znowu sie zablokowało na wstecznym i koniec. Dziś wsiadłam do auta i skrzynia działa bez zarzutów i wsteczny i wszystkie inne biegi. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się stało? Ciesze się że to wydarzyło mi się na jakiejś małej wiosce a nie w duzym mieście. Ale skoro raz to się stało może przecież stać się i drugi raz. Co robic ?
_________________
daga
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( Rover 45 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Rover 45 »

Opinie o samochodach Rover 45 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Rover 45 ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System