Rover

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Rover 45 ) rover 45 impression S 2001 rok



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( Rover 45 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alienware

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): BIRMINGHAM

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Kwi 2008, 23:12
Temat postu:

rover 45 impression S 2001 rok


witam mam roverka 45 i chce podzielic sie wrarzeniami z jazdy.

pierwszy i uciazliwy problem i bardzo kosztowny w uk to padajace uszczelki w komorze silnika.uszczelka pod glowica pod klawiatura, praktycznie kazda uszczelka w komorze silnika predzej czy pozniej bedzie wymagala wymiany.

nastepny problem to wyciekajacy plyn chlodniczy gdzies z okolic paska rozrzadu, nie zlokalizowalem tego bo oslona paska rozrzadu zaslania caly widok. pomogl mi specjalny specyfik elementami ceramicznym dodany do plynu.

nastepna rzecz to auto jest glosne i to dosc bardzo.

silnik mam 1.8 i przyspiesza bardzo rzwawo. wcale nie czuc wagi auta (1640kg). auto lubi wysokie obroty najlepiej zwija sie od 4000 do 6000 obrotow. silnik calkiem ekonomiczny pali okolo 7,5 w cyklu mieszanym jak i na trasie

moje auto jest wyslane czarna skora wprawne oko znajdzie tez i dermo podobne materialy na tylnej czesci siedzen.

deska rozdzielcza jest wykonana z dobrych materialow, miekkich i milych w dotyku ale jest wada bardzo mocno odbija sie w szybie przy swiecacym sloncu. bardzo miernej jakosci szyba przednia. mam mnustwo dziurek po piasku i drobnych kamyczkach jak i 2 duze dziury po kamienich wylatujacych zza tirow. kierownica sportowa obszyta skora nie ma zadnych sladow wytarc a auto ma przejechane 114 000 mil.
calkiem duzy bagarznik ale zawiasy starego typu moga blokowac niektore przeworzone rzeczy.

sterowanie troszke jak by malo precyzyjne. swiatla jak by na krodkie odrobine.
auto jest calkiem wygodne wielkoscia podobna do aud a4

podsumowanie
gdyby nie te awarie uszczelek i wyciek plynu chlodniczego to bylo by auto na lata. technologia z poczatku lat 90tych. ekonomiczny jak na 1.8 i cezarem 1640 kg i moimi sklonnosciami do gniecenia pedalu gazu na maxa spalanie okolo 7,5 litra na 100km. na baku (55litrow)mozna przejechac okolo 400-450 mil.
jak za te pieniadze auto jest warte kupna ale pod warunkiem ze znajdziesz auto zadbane i nie od mlodego klesia ktory lubi szalec. uszczelki tego nie wytrzymaja.
auto dla czlowieka w srednim wieku z rodzina na spokojne podroze
_________________
pozdrawiam jarek
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( Rover 45 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Rover 45 »

Opinie o samochodach Rover 45 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Rover 45 ) Oceń swoje auto






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System