Rover

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 17:16
Temat postu:

Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


TO byly tylko dwa dni. :!: Policyjni.pl
41 zabitych, 533 rannych - policja podsumowuje akcję "Znicz"
03-11-2008 08:30

41 zabitych i 533 rannych w 424 wypadkach drogowych - to tragiczny bilans tegorocznej akcji "Znicz". Policjanci w okresie Wszystkich Świętych złapali prawie 1500 pijanych kierowców....
Powrót do góry
nobi_speedway

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 2

Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16V
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Lis 2008, 17:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Witam wszystkich forumowiczów! Smile

Tak się mówi, że 1 listopada ginie dużo osób na drogach, wg mnie to w każdy inny dzień ginie tyle samo lub więcej osób tylko po prostu głośno się o tym nie mówi, przecież nie codziennie policja może robić akcje pt " xxx " ( w miejsce x wstawcie sobie różne wymyślone nazwy na każdy dzień w roku)

pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Wto 04 Lis 2008, 19:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Nie chodzilo mi o statystyki policyjne,mialem zamiar abysmy zastanowili sie
nad wlasnymi zachowaniami i lekcewazeniem -przepisow drogowych ktore w koncu doprowadzaja do tych czarnych statystyk.wedlug mnie bardzo malo o tym romawiamy na forach.


Ostatnio zmieniony przez RYSZARD50 dnia Sro 05 Lis 2008, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 09:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Ja powiem tak. Zdrowy rozsądek + SUMIENIE(chociaż nie każdy go posiada)=szczęśliwe dotarcie do celu. Jeżeli nie posiadamy w/w wartości naszego umysłu a nasze myślenie jest zbyt prostolinijne jesteśmy bezwartościowi jako istoty myślące. Alkohol nie jest wrogiem , natomiast wrogiem jest nasza małostkowość w wytężeniu umysłu co będzie za chwilę kiedy wsiądę do auta! Nie można żyć w godzinie kiedy piję kiedy się nie wie co będzie w godzinie kiedy wytrzeźwieję!
Powrót do góry
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 19:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


nobi_speedway napisał:
Tak się mówi, że 1 listopada ginie dużo osób na drogach, wg mnie to w każdy inny dzień ginie tyle samo lub więcej osób

Jesteś w błędzie...
Zobacz co się dzieje na drogach w dni takie jak 1 listopada, koniec wakacji, ferii itd. Ruch jest o wiele bardziej nasilony a co za tym idzie dużo więcej jest niemyślących psychopatów.
To co się w Polsce dzieje to jest tragedia... w żadnym kraju nie spotkałem takiego chamstwa jakie jest u nas. Totalny brak kultury i maksymalna bezmyślność to chyba dwie cechy oddające charakter większości polskich kierowców. Do tego jeszcze bezsilność policji, w polsce ludzie mają w [cenzura] przepisy bo wiedzą że i tak niewiele im grozi. A wyobraźcie sobie co się zacznie dziać jak zniesione zostaną punkty karne. Totalna samowolka... bo co to dla nowobogackiego chama wydać te 1000zł raz czy dwa razy w miesiącu? Nic, więc dalej będzie jeździł tak jak jemu się podoba bo po co ma się liczyć z innymi.
Minie jeszcze wiele lat zanim to wszystko się zmieni a najgorsze jest to że chyba z dnia na dzień jest coraz gorzej a nie lepiej.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 19:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 20:03
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


R@d napisal;,,z dnia na dzień jest coraz gorzej a nie lepiej.,,.
Powiedziałbym, ze jest jeszcze gorzej-jak mam wyjechac w dalszą trase,to czuje lek co mnie moze spotkac ze strony innych ,,super kierowcow,,.Majacych za -nic innych,obowiazuje tylko cwaniactwo,chamstwo-brak poszanowania innych.
Powrót do góry
MaciekK84

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz (EPBY / CB)
Posiadane auto: Daewoo Lanos
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 06 Lis 2008, 21:15
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Ja myślę, że w takie święta itd. na drogach jest jeszcze gorzej-większy ruch, wielu się śpieszy, meteo nie za bardzo często, do tego co nieco odświętnych kierowców wyjeżdza i sobie nie radzą, spotkania rodzinne to i więcej alkoholu może... bo niestety ale chamstwo, pośpiech itp. to na naszych drogach już normalka :/
_________________
Pozdrawiam!

(był Fiat CC '93, 0,7+LPG, obecnie Daewoo Lanos 1,5 8V+LPG)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ROVER Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System